Základná škola Kudlovská

HUMENNÉ

+421 57 775 20 27

sekretariát

Vojna očami mladých

V umeleckej tvorbe sme v tomto školskom roku úspešní v ďalšej literárno-výtvarnej súťaži s názvom Vojna očami mladých. Túto súťaž v posledných rokoch organizuje Zväz protifašistických bojovníkov v Humennom a naši mladí umelci v nej dosahujú vynikajúce výsledky. Dôkazom toho je aj umiestnenie nášho žiaka Tadeáša Rohaľa zo 7.b triedy , ktorý získal    2. miesto v literárnej časti súťaže pod vedením pani učiteľky Mgr. A. Daňovej. Vo výtvarnej časti obsadila 1. miesto vo svojej kategórii Laura Ovšanyová zo 6.b triedy a Lenka Milčová z 8.a získala taktiež 1. miesto v kategórii starších žiakov. Úspešná bola aj Natália Hodorová z 8.a, ktorá sa umiestnila na 3. mieste. Porotu tiež zaujala výtvarná práca žiačky 4.a triedy Danielky Petrovej, ktorá pre našu školu získala pekné 4. miesto. Výtvarníkov pripravovala pani učiteľka Mgr. M. Brečková Všetkým týmto žiakom patrí veľká vďaka a pochvala za úspešnú reprezentáciu našej školy.

Základná škola Kudlovská otvorila svoje brány

1. septembra 1977.  Je to už teda takmer polstoročie, za ten čas tadeto prešli tisícky detí a stovky pedagógov. Nachádza sa v centre mesta pri nádhernom kaštieli a krásnom parku.Adresa

Základná škola Kudlovská

Kudlovská 11

066 01 Humenné

IČO: 37876741

DIČ: 2021672048

tel.: +421 57 775 2027

mail: admin@zskudhe.edu.sk

 

Linky

© 2022 Všetky práva vyhradené - All rights reserved

Made with ❤ by Adriana

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don’t hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)