Základná škola Kudlovská

HUMENNÉ

+421 57 775 20 27

sekretariát

Mestské športové dni

Koniec školského roka sa blíži a mesto Humenné si pre všetky základné školy pripravilo akciu pod názvom VYBER SI SVOJ ŠPORT. Na Námestí slobody pri dome kultúry sa o 9.00 hodine uskutočnilo otvorenie mestských športových dní. Žiaci si vypočuli bubnovú šou Batida, na prepravených stanovištiach si deti mohli zahrať napr. šach a rôzne iné aktivity. Deťom sa venovali aj dvaja animátori, s ktorými sa deti aj odfotili. Cestou sa deti zastavili na zmrzline v blízkej cukrárni. Na našej škole ZŠ Kudlovská boli pripravené aktivity ako letecko-modelársky klub na vonkajšom ihrisku s témou Poď si s nami zalietať, ale aj SZUŠ Múza: Tancuj a hýb sa s Múzou, ktorá sa postarala o spríjemnenie atmosféry. V telocvični bol pripravený Športový klub stolného tenisu Humenné a žiaci mali možnosť zažiť radosť z pohybu s raketou za stolom.

Žiaci dnes strávili príjemné dopoludnie v športovom duchu a odnášajú si príjemné športové zážitky plné smiechu aj zábavy.

Mgr. K. Kadyláková

Katka Kadyláková

Základná škola Kudlovská otvorila svoje brány

1. septembra 1977.  Je to už teda takmer polstoročie, za ten čas tadeto prešli tisícky detí a stovky pedagógov. Nachádza sa v centre mesta pri nádhernom kaštieli a krásnom parku.Adresa

Základná škola Kudlovská

Kudlovská 11

066 01 Humenné

IČO: 37876741

DIČ: 2021672048

tel.: +421 57 775 2027

mail: admin@zskudhe.edu.sk

 

Linky

© 2022 Všetky práva vyhradené - All rights reserved

Made with ❤ by Adriana

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don’t hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)