Základná škola Kudlovská

HUMENNÉ

+421 57 775 20 27

sekretariát

Let´s play outside – Erasmus plus

8

V dňoch 13. – 18. mája sa naši pedagógovia v rámci projektu Erasmus + zúčastnili kurzu v Tureckej Antályi, ktorý sa niesol pod názvom „ Let´s play outside – Outdoor learning“. Cieľom kurzu boli aktivity zamerané na budovanie tímu, základné princípy a výhody outdoorového vzdelávania, význam outdoorového vzdelávania pre rozvoj osobných, sociálnych a vzťahových zručností, zážitková výchova a enviromentálna výchova. Vo vonkajších priestoroch mohli účastníci experimentovať so zážitkami z prírody, orientačnými cvičeniami či kultúrnymi aktivitami v meste. Učili sa ako plánovať, navrhovať a realizovať vzdelávacie podujatia v prírode, pričom zistili, že vyučovanie vonku nemusí byť len v lese, ale môžeme ho pravidelne realizovať aj na našom školskom dvore, či blízkom lesoparku. Pedagógovia v závere kurzu získali certifikáty z tohto vzdelávania.
Katarína Kačurová

Základná škola Kudlovská otvorila svoje brány

1. septembra 1977.  Je to už teda takmer polstoročie, za ten čas tadeto prešli tisícky detí a stovky pedagógov. Nachádza sa v centre mesta pri nádhernom kaštieli a krásnom parku.Adresa

Základná škola Kudlovská

Kudlovská 11

066 01 Humenné

IČO: 37876741

DIČ: 2021672048

tel.: +421 57 775 2027

mail: admin@zskudhe.edu.sk

 

Linky

© 2022 Všetky práva vyhradené - All rights reserved

Made with ❤ by Adriana

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don’t hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)