Základná škola Kudlovská

HUMENNÉ

+421 57 775 20 27

sekretariát

Medzinárodný deň školských knižníc s knihomoľami v laviciach

Medzinárodný deň školských knižníc bol v našej škole trochu netradičný. Všetko sa to začalo tým, ako pani riaditeľka v rozhlase oznámila, že z knižnice unikli knihomoli a knihomoľky. Rozšírili sa po celej škole a prenikli aj do tried. V nich sa hravo a tvorivo venovali čítaniu, riešeniu kvízov, hlavolamov a tajničiek. Žiaci ochotne spolupracovali a zábava pri čítaní bola v plnom prúde. Nakoniec sa knihomoli a knihomoľky vrátili naspäť do kníh, no vyjadrili túžbu po nových knihách. A tak knižnica vyhlasuje 2. ročník projektu Daruj knihu školskej knižnici. Vyzývame všetkých žiakov, rodičov a priateľov školy, ktorí majú doma knihu, po ktorej už nesiahnu, aby ju darovali našej knižnici. Potešíte nielen knihomoľov, ale aj všetkých našich žiackych čitateľov.

            Okrem toho VYHLASUJE KNIŽNICA VÝTVARNÚ SÚŤAŽ:

Môj knihomoľ/moja knihomoľa. Žiaci, ktorí kreatívne vyrobia knihomoľa a odovzdajú ho triednej učiteľke do 3. 11. 2023, majú šancu vyhrať zaujímavú cenu. Na vaše dielka sa veľmi tešíme.

                                                           Mgr. Ivana Kočanová

Základná škola Kudlovská otvorila svoje brány

1. septembra 1977.  Je to už teda takmer polstoročie, za ten čas tadeto prešli tisícky detí a stovky pedagógov. Nachádza sa v centre mesta pri nádhernom kaštieli a krásnom parku.Adresa

Základná škola Kudlovská

Kudlovská 11

066 01 Humenné

IČO: 37876741

DIČ: 2021672048

tel.: +421 57 775 2027

mail: admin@zskudhe.edu.sk

 

Linky

© 2022 Všetky práva vyhradené - All rights reserved

Made with ❤ by Adriana

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don’t hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)