Základná škola Kudlovská

HUMENNÉ

+421 57 775 20 27

sekretariát

Čítajme si 2022

Celoslovenský detský čitateľský maratón „ČÍTAJME SI…“ je aktivitou Linky detskej istoty, ktorá v spolupráci s knižnicami, školami a klubmi po celom Slovensku a s ďalšími partnermi projektu chce motivovať deti k čítaniu kníh a k pravidelným návštevám knižníc.
Aj naša škola sa pod hlavičkou Vihorlatskej knižnice v Humennom zapojila do tohto projektu, v ktorom sa čítalo počas celého týždňa od 20. do 24. júna na našej škole a vo Vihorlatskej knižnici  v stredu 22.6. od 8.00 do 9:00 hod. čítali naši tretiaci s pani učiteľkami Mgr. Janou Leškovou a Mgr. Vlastou Fedičovou. Veľmi pekne ďakujeme organizátorom  za spoluprácu.

Cieľom podujatia „ČÍTAJME SI…“ je podporiť a zvýšiť záujem detí o čítanie kníh a zapojiť do čitateľského maratónu čo najväčší počet detí, ktoré budú čítať súčasne v danom termíne vo viacerých mestách či obciach a na viacerých miestach po celom Slovensku. Sme presvedčené, že práve čítanie je aktivita, ktorá môže zmysluplne napĺňať voľný čas našich detí a  podnecuje v nichobrazotvornosť, rozvíja fantáziu, obohacuje ich slovnú zásobu či pozitívne ovplyvňuje životné hodnoty.

Mgr. Anna Daňová

Základná škola Kudlovská otvorila svoje brány

1. septembra 1977.  Je to už teda takmer polstoročie, za ten čas tadeto prešli tisícky detí a stovky pedagógov. Nachádza sa v centre mesta pri nádhernom kaštieli a krásnom parku.Adresa

Základná škola Kudlovská

Kudlovská 11

066 01 Humenné

IČO: 37876741

DIČ: 2021672048

tel.: +421 57 775 2027

mail: admin@zskudhe.edu.sk

 

Linky

© 2022 Všetky práva vyhradené - All rights reserved

Made with ❤ by Adriana

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don’t hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)